Norden Clara. Pigecykel. Stel str. 43 cm. Gear: 7. Stel nr. WCR66455T. Fremstår med brugsspor, nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele. Serviceret af Fribike Shop. Virker efter afprøvning.
Vurdering
5.200DKK
item.HighestBidLabel
4.400DKK
Roskilde
10.10, 19.01
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.000DKK
Roskilde
8.10, 19.02
Vurdering
2.200DKK
Startpris
1.600DKK
Roskilde
19.31
Vurdering
13.000DKK
item.HighestBidLabel
6.200DKK
Roskilde
20.30
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
12.10, 17.31
Vurdering
2.600DKK
Startpris
2.200DKK
Vejle
12.10, 19.32
Vurdering
4.600DKK
Startpris
3.200DKK
Roskilde
12.10, 20.15
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Roskilde
12.10, 19.35
Vurdering
4.000DKK
item.HighestBidLabel
750DKK
Roskilde
14.10, 19.15
Vurdering
5.600DKK
Startpris
4.400DKK
Vejle
21.05
Fast pris
350DKK
9.10, 18.28
Odense
Vurdering
9.000DKK
Startpris
6.400DKK
Aarhus
14.10, 18.38
Vurdering
6.000DKK
Startpris
4.600DKK
Vejle
10.10, 21.20
Vurdering
5.200DKK
Startpris
3.000DKK
Roskilde
9.10, 19.56
Vurdering
7.200DKK
Startpris
5.600DKK
Vejle
20.10
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
14.10, 10.24
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
14.10, 10.22
Vurdering
1.900DKK
item.HighestBidLabel
1.200DKK
Odense
13.10, 19.43
Vurdering
2.400DKK
item.HighestBidLabel
1.600DKK
Aarhus
12.10, 19.05
Vurdering
1.400DKK
item.HighestBidLabel
850DKK
København
9.10, 13.34
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.200DKK
Vejle
20.35
Vurdering
78.000DKK
item.HighestBidLabel
24.000DKK
København
10.10, 18.45