N. H. Christiansen. Vinterlandskab
Niels Hans Christiansen (1850-1922). Vinterlandskab. Olie på lærred. Sign.: 'NH Christiansen'. 20,5 x 40 (44,5 x 64) cm.
Fremstår med let overfladesnavs.
Auktionen afsluttes: 20:40
12 timer 7 minutter 28 sekunder
DKK 950