Mustang. August Electric. Herre - elcykel med 7 gear. Matt Sort
Momsvare
Mustang August Electric 28" Herre- elcykel med 7 gear - Matt Sort. Batteri samt nøgle til batteri medfølger. Lader medfølger ikke. Fremstår med kraftige brugsspor samt ridser/skrammer samt rust på metaldele. Virker efter afprøvning. Det anbefales at notere stel nr. ned da Lauritz.com ikke gemmer disse. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten.
Auktionen afsluttes: 26. nov. 2024 20:00
5 dage 5 timer 3 minutter 41 sekunder