Mulberry. Samling tasker m.v. af Congo læder (7)

Vurdering

DKK 4000

København

6490325

Mulberry. Samling bestående af; en bucket bag af brunt Congo læder med snørelukning og justerbar skulderrem, indvendigt et stort rum samt en sidelomme med lynlås. H. 27 cm., B. 23 cm., D. 14 cm. Fremstår med almindelige brugsspor, kraftig slitage på snørelukning.
En skuldertaske af brunt Congo læder med lynlåslukning. Indvendigt et stort rum samt to små sidelommer. H. 18 cm., B. 27 cm., D. 4 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.
En lille skuldertaske af brunt Congo læder med spændelukning og justerbar skulderrem. Indvendigt et stort rum samt en sidelomme med lynlås. H. 22 cm., B. 19 cm., D. 4 cm. Fremstår med almindelige brugsspor og stedvis slitage.
To punge af brunt Congo læder. 13 x 11 cm. Fremstår med brugsspor og slitage.
En notesbog/kalender med trykknapper og ringbindslukning indvendigt. H. 15 cm., B. 11 cm., D. 3 cm. Fremstår med almindelige brugsspor.
Hertil en nøglering, H. 9 cm.

Louis Vuitton skuldertaske, model 'Tribeca Carre', Damier canvas

Roskilde 20 okt.

Vurdering

6.400

5.200

Louis Vuitton. 'Saint Cloud' skuldertaske
København 17 okt.

Vurdering

4.400

2.800

Louis Vuitton. 'Bucket GM', skuldertaske af Monogram Canvas
Roskilde 20 okt.

Vurdering

7.200

5.600

Céline. 'Medium Phantom' Tote Bag/ hånd-/ skuldertaske af Grey Suede
Vejle 21 okt.

Vurdering

6.400

5.200

Louis Vuitton. Skuldertaske. Monogram Canvas 'Cabas Alto'
Roskilde 20 okt.

Vurdering

7.600

6.200

Louis Vuitton 'Musette Tango' Skuldertaske af Monogram Canvas Læder
Roskilde 20 okt.

Vurdering

6.000

4.600

Louis Vuitton 'Speedy 40' Håndtaske af Monogram Canvas Læder
Roskilde 21 okt.

Vurdering

6.400

5.200

Mulberry. Skuldertaske af sort logopræget kanvas og læder
Vejle 24 okt.

Vurdering

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.23)