Mojmir Pozar. Sidebord/natbord af mahogni fra 60'erne

Vurdering

DKK 3600

Vejle

6491340

Mojmir Pozar. Sidebord af mahogni fra 60'erne. To skuffer samt hylde med plade af sort glas. H. 80 cm, B. 40 cm, D. 42 cm. Fremstillet af UP Zavody. Fremstår med aldersrelaterede brugsspor.

Stort jalousiskab af teak, 1950'erne

Roskilde 04. nov. 19:58

Vurdering

Ubekendt møbelproducent. Skænk
Aarhus 07. nov. 18:34

Vurdering

Sminkebord af egetræ, 1960/70'erne
Odense 02. nov. 19:09

Vurdering

1.500

Skænk / barskab af teaktræ, 1950-60'erne
Roskilde 02. nov. 18:32

Vurdering

3.200

Skænk af eg prydet med skæringer, o. 1960-1970'erne
Vejle 05. nov. 19:30

Vurdering

Vitrineskab af mahogni, 20 årh.
Roskilde 19:49

Vurdering

850

Ubekendt møbelproducent. Lav skænk med otte skuffer.
Odense 02. nov. 15:33

Vurdering

4.600

Peter J. Lassen. Montana væghængt skabsmodul samt vitrineskab (2)
Aarhus 04. nov. 19:33

Vurdering

800