Mogens Lohman: Tre kompositioner, litografier. cd (3)
Mogens Lohman (1918-1985): Tre litografier i farver.
To i blå og røde farver, sign. Mogens Lohmann 1982 ea. og .../100, rammemål 59 x 72 cm og lysmål 47 x 64 cm.
En komposition på gul bund, sign. Mogens Lohmann 1985 179/300. Lysmål 57 x 52, rammemål 76 x 69 cm.
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 10:06
18 timer 5 minutter 13 sekunder