Märklin, Lego System m.fl. Samling blandet legetøj, modeltog mm. (+25)
Samling blandet legetøj, modeltog mm., heriblandt Togsæt nr. 3160, lokomotiv, nr. 3067, 4 div. vogne, skinner mm.
Nogle dele Lego System
Blandet diverse legetøj fra blandede fabrikater.
Fremstår med alders- og brugsspor, fejl og mangler kan forekomme. Togsæt nr. 3160 i pæn stand med almindelige / lettere brugsspor.
Auktionen afsluttes: 24. nov. 2024 12:29
8 dage 17 timer 51 minutter 7 sekunder
DKK 7.200