Louise Campbell. Et par 'Collage' pendler, Ø 60 og Ø 45 (2)
Louise Campbell. Et par 'Collage' pendler af tre lag laserskåret akryl, en i farven Snow White, Ø 60 cm ophæng af naturanodiseret aluminium, en i farven blue/green mat Ø 45 cm. Fremstillet hos Louis Poulsen. Baldakin medfølger til den hvide pendel. Fremstår med lette brugsspor (2)
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 19:45
1 dag 23 timer 9 minutter 33 sekunder