Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Louis Vuitton. 'Randonnee GM' rygsæk/ skuldertaske af Monogram Canvas

Vurdering

DKK 5200

Vejle

6471230

Louis Vuitton. 'Randonnee GM' rygsæk/ skuldertaske af Monogram Canvas udført med gyldent hardware, besætninger samt justerbar skulder-/ bærerem af kernelæder, der ligeledes fungerer som snørelukke. Indvendig, et stort åbent rum. Fór af brunt kanvaslærred. Produktionskode: AR0998. Fremstillet september 1998 i Frankrig. H. 46 cm. B. 33 cm. D. 17 cm. Fremstår med kraftige brugsspor/ slitage, patineret og stedvist mørt kernelæder med pletter, skjolder og tørrerevner. Indvendig, afknækket fæste til nøgle/ pung.

Louis Vuitton. 'Looping GM' skuldertaske af Monogram Canvas

Vurdering

6.000DKK

Startpris

4.600DKK

Vejle

10.10, 21.15

Louis Vuitton. 'Romance', skuldertaske af Fusain Monogram Idylle

Vurdering

6.000DKK

Startpris

4.600DKK

Vejle

10.10, 20.40

Louis Vuitton. 'Palermo GM' skuldertaske af Monogram Canvas

Vurdering

7.200DKK

Startpris

5.600DKK

Vejle

10.10, 20.30

Louis Vuitton. 'Bucket GM', skuldertaske af Monogram Canvas

Vurdering

7.200DKK

Startpris

5.600DKK

Roskilde

13.10, 19.15

Louis Vuitton. 'Lucille PM' hånd-/ skuldertaske af Mini Monogram Canvas

Vurdering

4.000DKK

Startpris

3.200DKK

Vejle

10.10, 20.25

Louis Vuitton 'Musette Tango' Skuldertaske af Monogram Canvas Læder

Vurdering

6.000DKK

Startpris

4.600DKK

Roskilde

13.10, 19.17

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)