Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Louis Vuitton. 'Montsouris GM' rygsæk af Monogram Canvas

Vurdering

DKK 9000

Vejle

6475618

Louis Vuitton. 'Montsouris GM' rygsæk af Monogram Canvas udført med besætninger af kernelæder og hardware af forgyldt metal. Monteret med justerbare rygstropper, snørelukke samt flap med spændetamp. I front, lomme med lynlås. Indvendig, et stort rum med en åben sidelomme. Produktionskode: BA1907. Fremstillet oktober 1997 i Frankrig. H. 37 cm. B. 31 cm. D. 13,5 cm. Tasken fremstår med brugsspor og patineret kernelæder, hvorpå skjolder. Slitage på topkant samt snøre med tørrerevner og aldersrelateret slid.

Louis Vuitton. 'Ambassador' mappe/ attachetaske af Monogram Canvas

Vurdering

7.200DKK

Startpris

5.600DKK

Roskilde

13.10, 19.14

Vurdering

2.600DKK

Startpris

1.600DKK

Vejle

11.10, 20.36

686260 - Vedhæng med halskæde af guld

Vurdering

2.600DKK

item.HighestBidLabel

3.200DKK

København

10.10, 20.45

Vurdering

2.600DKK

Startpris

1.600DKK

Vejle

11.10, 21.06

Samling sølv halskæder

Vurdering

1.400DKK

item.HighestBidLabel

550DKK

Aalborg

11.10, 18.38

Giovanni Banci for Hermes. Et par væglamper (2)

Vurdering

13.000DKK

Startpris

5.200DKK

Vejle

9.10, 20.09

Et par franske empirestager af forgyldt bronze (2)

Vurdering

5.000DKK

Startpris

2.000DKK

Vejle

8.10, 19.40

Oswald Haerdtl for Lobmeyer. Væglampe af glas fra 50'erne

Vurdering

15.500DKK

Startpris

9.000DKK

Vejle

12.10, 19.01

Tidlig Hingelberg-potageske i sølv, 1906

Vurdering

1.600DKK

Startpris

1.400DKK

Vejle

11.10, 19.54

Dobbeltkapslet lommeur fra udført af 14 kt guld.

Vurdering

4.000DKK

Startpris

2.000DKK

Aalborg

14.10, 19.50

Vurdering

11.500DKK

Startpris

9.600DKK

Hørsholm

10.10, 20.40

Sidebord / sofabord med trompetfod og med bordplade af sort glas.

Vurdering

1.100DKK

Startpris

750DKK

Aalborg

10.10, 18.12

Smykkesæt med blå topas og c.z. (5)

Vurdering

1.900DKK

Startpris

750DKK

Aarhus

11.10, 18.20

Matchring samt vedhæng af 14 kt. guld med brillanter. (2)

Vurdering

9.000DKK

Startpris

6.600DKK

Aarhus

13.10, 19.21

Smykkesæt med granat og c.z. (5)

Vurdering

1.600DKK

Startpris

750DKK

Aarhus

11.10, 18.11

Smykkesæt med perler og rosakvarts

Vurdering

3.200DKK

Startpris

850DKK

Aarhus

11.10, 18.14

Hemverk. Unisex armbåndsur model Graham smokey blue.

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Aarhus

11.10, 18.28

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Vejle

10.10, 21.22

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120M, ref. 596.1502

Vurdering

11.500DKK

Startpris

8.200DKK

Roskilde

8.10, 19.18

Damearmbåndsur fra Tiffany & Co., model Atlas, ref. D286.753

Vurdering

19.000DKK

Startpris

13.000DKK

Roskilde

8.10, 19.20

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)