Louis Vuitton. 'Lucille PM' hånd-/ skuldertaske af Mini Monogram Canvas
Louis Vuitton. 'Lucille PM' hånd-/ skuldertaske af cerise Mini Monogram Canvas med lynlåslukke i top og besætninger af indfarvet brunt kernelæder samt gyldent hardware. Forsynet med dobbelt bærehank og lomme i front bag lynlås. Indvendig, ét rum med to sidelommer. Fór af lyst kanvaslærred. Produktionskode: SR0093. Fremstillet september 2003 i Frankrig. H. 18 cm. B. 30 cm. D. 9 cm. Tasken fremstår med brugsspor, bl.a. i form af ridser på læderbesætning samt pletter og mærker på interiør og eksteriør. Tasken medfølges af original Louis Vuitton gaveæske.
Auktionen afsluttes: 21. nov. 2024 21:06
1 time 50 minutter 5 sekunder
DKK 2.800