Louis Vuitton. 'Bucket GM', skuldertaske af Monogram Canvas
Louis Vuitton. 'Bucket GM', skuldertaske af Monogram Canvas, udført med besætninger af kernelæder og gyldent hardware. Indvendigt et stort rum med to sidelommer, den ene med lynlås. Foer af lyst læder, indvendig kæde til fastgørelse af pung. Produktionskode: DK2008 . Fremstillet maj 2008 i Frankrig. H. 35, B. 27, D. 20 cm.
Fremstår med patineret kernelæder. Skulderstropper med naturlig slitage og overflade krakeleringer.
Slutter om 5 dage 21 timer 47 minutter 29 sekunder
DKK 5.600