Lorange: Profilportræt af kvinde, olie på lærred
Sign. Lorange. 74 x 67 cm.
Slutter om 4 dage 20 timer 30 minutter 37 sekunder
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.00
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.01
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.17
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 14.18
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
11.10, 16.09
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.600DKK
Vejle
12.10, 20.26
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.000DKK
Vejle
9.10, 19.57
Vurdering
1.100DKK
Startpris
600DKK
Hørsholm
12.10, 18.06
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
9.10, 20.19
Vurdering
54.000DKK
Startpris
20.000DKK
Vejle
9.10, 19.29
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Hørsholm
12.10, 18.07
Vurdering
10.500DKK
Startpris
7.400DKK
Vejle
10.10, 19.43
Vurdering
11.500DKK
Startpris
9.000DKK
Vejle
12.10, 19.13
Vurdering
10.500DKK
Startpris
5.200DKK
Vejle
9.10, 19.29
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Roskilde
12.10, 20.47
Vurdering
6.400DKK
Startpris
5.200DKK
Vejle
12.10, 19.02
Vurdering
9.000DKK
Startpris
6.200DKK
Vejle
8.10, 20.07
Vurdering
2.800DKK
Startpris
1.400DKK
Hørsholm
12.10, 14.35
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Hørsholm
12.10, 18.13
Vurdering
9.400DKK
Startpris
5.600DKK
Vejle
12.10, 20.12
Vurdering
9.000DKK
Startpris
7.200DKK
Vejle
12.10, 19.15
Fast pris
400DKK
11.10, 13.15
København
Vurdering
2.000DKK
Startpris
1.100DKK
Hørsholm
11.10, 16.10
Vurdering
2.800DKK
Startpris
1.400DKK
Hørsholm
12.10, 18.15
Vurdering
4.000DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
11.10, 18.40