Lind. Frimurerring, 8. grads herrering af 14 kt. guld.
Lind. Frimurerring, 8. grads herrering af 14 kt. guld med St. Georg kors i emalje. Stemplet 585 og Lind. Ring str. 76. Vægt ca. 12,3 gram. Fremstår med brugsspor herunder lille emalje afskalning på bogstavet S.
Auktionen afsluttes: 25. nov. 2024 19:08
10 dage 2 timer 32 minutter 2 sekunder
DKK 4.600