Leif Sylvester (f. 1940). 'En engel flytter' CD

Vurdering

DKK 1100

Hørsholm

6492292

Leif Sylvester (f. 1940). 'En engel flytter', litografi 121/250. Sign. og dat. med bly n.th. Sylvester 92. 48 x 59 (71 x 80,5) cm. Mindre afslag på ramme.

DKK 650

Henrik Buster Bruun. Tre landskabspartier (cd) (3)

Aalborg 20:20

Vurdering

Theo Tobiasse. Komposition (cd)
Aalborg 19:30

Vurdering

Aalborg 19:30

Vurdering

Aalborg 20:00

Vurdering

Jack Kampmann. Færøsk kystlandskab med huse, litografi
Vejle 02. nov. 19:12

Vurdering

Michael Kvium, 'Moneyhead', litografi sort hvid
Hørsholm 06. nov. 19:16

Vurdering

16.000

11.000

Michael Kvium: 'Shithead'. litografi i sort hvid
Hørsholm 06. nov. 19:25

Vurdering

16.000

11.000

Oluf Høst. Parti fra Bognemark (cd)
Aarhus 05. nov. 18:59

Vurdering

3.400

Hans Bendix. Modelstudie. (cd)
Odense 09. nov. 18:32

Vurdering