Lars 'Fantasiformidler' Elgidh (f. 1973): 'Gud ser alt men han sladrer ikke', akryl på lærred, to-delt værk
Sign. og dat. Lars Elgidh 2023. To-delt, samlet på midten med hængsel, kan foldes. Uindr. 150 x 200 cm.
Slutter om 4 dage 22 timer 12 minutter 39 sekunder