Koralsmykker bestående af: to halskæder og to armbånd. (4)
Koralsmykker bestående af: halskæde i forløb med perler af koral, halskæde i forløb med koralsplitter og to armbånd med perler af koral og lås af forgyldt metal. Streng med perler af koral medfølger. Perlediam. 4-7 mm. Længde: 11, 38, 42 og 52 cm. (4) Løs streng har fire imiterede koral perler. Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Auktionen afsluttes: 14. nov. 2024 15:43
6 dage 19 timer 1 minut 6 sekunder
DKK 850