Kjeld Appel. Figurkomposition (cd)
Kjeld Appel (1960-2013). Figurkomposition, akryl på lærred, sign. og dateret: Kjeld Appel 07 samt på bagsiden sign. og dateret: Kjeld Appel 2007 Horsens. 120 x 90 cm. Uden ramme. (cd)
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 20:38
8 dage 12 timer 6 minutter 16 sekunder
DKK 2.800