Kinesisk Nanking-vase i porcelæn med kampscener, 1900-tallet
Kinesisk Nanking-vase i porcelæn, delvist med krakeléglasur, dekoreret med kampscener, stemplet under bunden, 1900-tallet. H. 45 cm. Fremstår med afslag på randen og revne under bunden.
Slutter om 3 dage 21 timer 12 minutter 57 sekunder