Kay Bojesen, Tekno, J L Hess m.m. Samling blandet legetøj bl.a. tog / lokomotiver, skibe m.m.
Kay Bojesen, Tekno, J L Hess m.m. Samling blandet legetøj, bemalet træ / metal / emalje / blik m.m., bl.a.
KB færge L. 45 cm
Tekno Madam Blå kaffekande & kedel samt ringeklokke m/ Tekno mrk., H. 6-9 cm
Dansk Telefon Selskab telefon H. 14 cm
CKO Georg Kellermann, Made in Germany U.S. Zone, Gebrüder Bing, Gebruder Fleischmann GFN m.m. - tog / lokomotiver, skilteholder, L. 7-18 cm
J L Hess / Hessmobil mekanisk legetøj krigsskib uden nøgle L. 29 cm
Samt div. skinner, spil, biler, kanoner, tilbehør til købmandsbutik, skibsmodel m.m. Aldersrelaterede brugsspor / brugspræg & nogle mangler.
Auktionen afsluttes: 03. nov. 2024 18:30
2 dage 13 timer 3 minutter 45 sekunder
DKK 1.200