Karl Lagasse. Je T'aime. Olie på lærred
Karl Lagasse. 'Je T'aime' Olie på lærred. 51x40 cm. U.R. Signeret på bagsiden. Udført i 2024. Lagasse er født 1981 i Paris er vokset op i Deauville i Calvados i Normandiet. Ægtheds certifikat fra kunstneren medfølger. c.d.