Kai Winding for Poul Hundevad. Skænk af palisander, 1960'erne
Kai Winding. Skænk af palisander, front med låger bag hvilke hylder. H. 69, B. 110, D. 40 cm. Fremstillet hos Poul Hundevad. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 21 timer 30 minutter 25 sekunder