Jytte Loehr: 'Jardin Secret' og Annelise Kalbak: Komposition, to litografier (2)
Momsvare
Jytte Loehr (f. 1943). 'Jardin Secret', sign. og 159/190 Loehr, Vence 98. Lysmål 71 x 53 cm, med ramme 92 x 70 cm.
Annelise Kalbak, komposition, litografi, sign. Annelise Kalbak 89 175/220. Lysmål 70 x 51 cm, med ramme 86 x 66 cm.
Danske Banks samlinger
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 12:44
1 dag 7 timer 50 minutter 8 sekunder