Jon Gislason. 'Skælvende figurer'
Jon Gislason (f. 1955). 'Skælvende figurer'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2021. 163 x 156 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 22 timer 26 minutter 22 sekunder
DKK 5.000