Jon Gislason. 'Møde'
Jon Gislason (f. 1955). 'Møde'. Olie og akryl på lærred. Sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 125 x 180 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 21 timer 30 minutter 0 sekunder
DKK 5.200