Jon Gislason. 'Landskab'
Jon Gislason (f. 1955). 'Landskab'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2014. 130 x 195 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 22 timer 55 minutter 45 sekunder
DKK 5.200