Jon Gislason. 'Kærester'
Jon Gislason (f. 1955). 'Kærester'. Olie og akryl på lærred. Sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2022. 108 x 156 cm. Uden ramme.
Slutter om 22 timer 23 minutter 41 sekunder
DKK 6.200