Jon Gislason. 'Gult Chok', olie og akryl på lærred
Jon Gislason (f. 1955). 'Gult Chok', olie og akryl på lærred, betitlet, sign. samt dat. J.G 2023. 150 x 200 cm. U.R
Slutter om 3 dage 21 timer 26 minutter 59 sekunder
DKK 6.600