Jon Gislason. 'Gnask'
Jon Gislason (f. 1955). 'Gnask. Olie og akryl på lærred, sign. monogram samt sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2016-2020. 115 x 180 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 21 timer 34 minutter 28 sekunder
DKK 5.000