Jon Gislason. 'Gåde'
Jon Gislason (f. 1955). 'Gåde'. Olie og akryl på lærred, sign. og dat. på bagsiden Jon Gislason 2003. 120 x 160 cm. Uden ramme.
Slutter om 4 dage 22 timer 36 minutter 19 sekunder