Johnny Schmidt. 'Landskab Færøerne', 2019
Johnny Schmidt (f. 1965). 'Landskab Færøerne', olie på lærred, på bagsiden sign. Johnny Schmidt 2019. 18 x 24 cm (19 x 25 cm). (cd)
Auktionen afsluttes: 16. nov. 2024 19:33
8 dage 12 timer 33 minutter 8 sekunder