Jørgen Nash. 'Gubben Noach', 1950 (cd)
Jørgen Nash (1920-2004). 'Gubben Noach', olie på lærred monteret på plade, sign. Nash samt på bagsiden sign. Jørgen Nash, betitlet og dateret 1950. 42 x 31 cm (45 x 34 cm).
Slutter om 1 dag 21 timer 43 minutter 28 sekunder
DKK 20.000