Jes Fomsgaard. Komposition. (cd)
Jes Formsgaard (f. 1948). Konkomposition med instrument hals, indrammet litografi 61 / 280, sign. i bly Jes Fomsgaard 05, 35 x 44 cm (52 x 72) cm.
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 18:34
8 dage 4 timer 2 minutter 39 sekunder