Ib Spang Olesen. 'Aften på Vesterbro'
Ib Spang Olsen (1921-2012). 'Aften på Vesterbro'. Litografi, 687/1500. Sign. i bly Ib Spang Olsen. 42 x 59 (54 x 68) cm). Fremstår med skjolder langs kanten på blad. (cd)
Auktionen afsluttes: 04. nov. 2024 20:28
3 dage 12 timer 2 minutter 27 sekunder