Hjørneskab af fyrretræ - 19. årh
Hjørneskab af fyrretræ med delvist forgyldning, 19. årh. Front med låge, nøgle mangler. H 115 cm, B 67 cm, D 42 cm. Brugsspor.
Slutter om 3 dage 16 timer 6 minutter 49 sekunder