Helle Bang. 'Åen', olie på lærred (cd)
Helle Bang (f. 1947). 'Åen', olie på lærred, sign. HB samt sign. betitlet og dateret på bagsiden: Helle Bang 'Åen' 2000. 44 x 36 cm ( 49 x 41 cm). Hidrører fra privatsamling af moderne kunst
Slutter om 4 dage 21 timer 46 minutter 59 sekunder
DKK 4.200