Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Helle Bang. 'Åen', olie på lærred (cd)

Vurdering

DKK 6800

Vejle

6403541

Helle Bang (f. 1947). 'Åen', olie på lærred, sign. HB samt sign. betitlet og dateret på bagsiden: Helle Bang 'Åen' 2000. 44 x 36 cm ( 49 x 41 cm). Hidrører fra privatsamling af moderne kunst

DKK 4.200

Bent Karl Jacobsen. 'Red Deer' (cd)

Vurdering

4.200DKK

Startpris

2.400DKK

Vejle

8.10, 19.18

Ole Friis og Gitte Klausen. 'Maybe......?' (cd)

Vurdering

8.000DKK

Startpris

4.400DKK

Vejle

8.10, 20.09

Par moderne manchetknapper af sterlingsølv (2)

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Aalborg

10.10, 18.20

Grethe Tranberg. 'Konvent' (cd)

Vurdering

7.600DKK

Startpris

3.800DKK

Vejle

12.10, 20.01

Kort jakke af Scanbrown mink, str. 42

Vurdering

4.000DKK

item.HighestBidLabel

2.000DKK

Vejle

10.10, 20.15

Jørgen Nash. 'Gubben Noach', 1950 (cd)

Vurdering

54.000DKK

Startpris

20.000DKK

Vejle

9.10, 19.29

Otto Lawaetz. 'Minoisk Forår'

Vurdering

2.800DKK

Startpris

1.400DKK

København

12.10, 18.36

Lene Wiklund Olie på lærred  'Egå v. Egå engsø i august'

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Odense

14.10, 15.13

Claudio Giulianelli. 'Storie di Burattini'

Vurdering

4.000DKK

Startpris

2.600DKK

Vejle

12.10, 19.21

Claudio Giulianelli. 'Una bella giornata'

Vurdering

2.400DKK

Startpris

1.600DKK

Vejle

12.10, 20.21

Jan Sivertsen. 'Blå Tekno', 1987/88 (cd)

Vurdering

17.500DKK

Startpris

9.000DKK

Vejle

12.10, 19.02

Kasia Banas. Landskab med både (cd)

Vurdering

6.800DKK

Startpris

4.600DKK

Vejle

12.10, 19.12

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)