HAY 'Shelving Unit'. Par enkeltstående reoler (2)
Momsvare
HAY. Par enkeltstående reoler af pulverlakeret stål i farven 'lys grå', industrielt design. H 200 x B 76 x D 42 cm. Fem hylder i hver reol. Fremstår i brudt emballage, minimale brugsspor. Modelfoto.
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 13:05
8 dage 8 timer 28 minutter 9 sekunder