Harald Lauesen. Komposition med nøgen kvinde
Harald Wilhelm Lauesen (1913-1989). Komposition med nøgen kvinde, olie på lærred, sign. HWLauesen. Kunstneren har selv lavet rammen af metal. 62 x 87 cm (64 x 89 cm).
Auktionen afsluttes: 13. nov. 2024 18:51
5 dage 17 timer 6 minutter 10 sekunder