Hans J. Wegner. Lænestol af teak og egetræ, model 'CH-22'
Momsvare
Hans J. Wegner. Lænestol, model 'CH-22' med kopstykke og armlæn i hhv. fineret samt massiv olieret teak, stel massiv olieret eg, sæde med flettet med papirgarn. Udstillingsmodel med minimale/brugsspor.
Auktionen afsluttes: 13. nov. 2024 19:35
6 dage 1 time 2 minutter 16 sekunder
DKK 18.000