Hans J. Wegner. Lænestol af teak og egetræ, model 'CH-22'
Momsvare
Hans J. Wegner. Lænestol, model 'CH-22' med kopstykke og armlæn i hhv. fineret samt massiv olieret teak, stel massiv olieret eg, sæde med flettet med papirgarn. Udstillingsmodel med minimale/brugsspor.
Slutter om 8 dage 19 timer 59 minutter 9 sekunder
DKK 18.000