Hans Eriksen (1912-1982): 'Lif og Tue i mælkebøtterne' - 1951
Hans Eriksen (1912-1982): 'Lif og Tue i mælkebøtterne', olie på plade, sign. monogram & på bagsiden 1951 m.m., 55 x 61 cm. (62 x 68) cm.
Slutter om 4 dage 20 timer 52 minutter 31 sekunder