Hans Andersen Brendekilde (1857-1942): Juleaften i Landsbyen
Hans Andersen Brendekilde (1857-1942): Juleaften i Landsbyen. Signeret HB. Bagpå betitlet Juleaften i Landsbyen 1900. Olie på plade. 12x18 cm. (19,5x24 cm)
Auktionen afsluttes: 26. nov. 2024 21:13
4 dage 15 timer 9 minutter 24 sekunder