GUCCI. Python taske af slangeskinds-præget skind
GUCCI. Python taske af slangeskinds-præget skind med nougatfarvet skindbesætning. Forgyldte detaljer af metal. Indvendigt foret med lyst kanvas, 1 lomme med lynlås, lædertag med GG logo og nr.169976 og 1781 på bagsiden. H, inkl. greb: 48 cm. B. 44 cm. Medfølges af GUCCI dustbag.Tasken fremstår med lette brugsspor.