Ggmgastro. Vinkøleskab - 410 liter model WKM450S-2N

Vurdering

København

6496765

Ggmgastro. Vinkøleskab - 410 liter model WKM450S-2N. Med plads til 160 flasker. Temperaturområde over: 5 °C til 10 °C. Temperaturområde nedenfor: 10 °C til 18 °C. B. 59,5 cm. D. 68 cm H. 177 cm. Fremstår med med manglende greb, brud på strømkabel, brugsspor samt ridser. Tænder og kører ved test.

Børge Mogensen. Jagtstolen / Spanske spisestol. (6)

Aalborg 27. nov.

Vurdering

38.000

19.000

Vinkøleskab. Scandomestic SV 91 X
København 17. nov.

Vurdering

800