Frans Magnussen, Roskilde. Retroring af 14 kt. guld med røgkvarts, ca. 1970-80'erne
Frans Magnussen, Roskilde. Retroring af 14 kt. guld, prydet med cabochonsleben røgkvarts, stemplet "FsM 585", udført ca. 1970-80'erne. Str. 55. Vægt: ca. 6,9 gr. Fremstår med brugsspor.
Slutter om 2 dage 21 timer 45 minutter 10 sekunder
DKK 3.600