Finn Lohmann. To litografier 1996. (2+1)
Finn Lohmann (1921-2010). To litografier, begge H.C og sign. og dat. Finn Lohmann 96, begge 70 x 55 cm. Uden rammer. 1 brochure medfølger (2+1)
Auktionen afsluttes: 30. nov. 2024 19:57
6 dage 9 timer 51 minutter 2 sekunder