Falko Behrendt: To kompositioner. 'Grün10grün' og 'Märchen'. Litografier (2)
Momsvare
Falko Behrendt: To kompositioner. Litografi. Sign. og dat. Behrendt 2001, nr. 43/150 og 77/150. Bladmål 76 x 55 cm. Indrammede med passepartout, rammemål 100 x 76 cm.
Proveniens Danske Banks samlinger.