F. W. Doberck. 'En varm Sommeraften', kopi efter Anton Dorph
Ubekendt maler, 1900. 'En varm Sommeraften', kopi efter Anton Dorph (1831-1914). Olie på plade, på bagsiden sign. F. W. Doberck 1900. 16,5 x 23,5 (26,5 x 33,5) cm.
Auktionen afsluttes: 08. nov. 2024 19:50
7 dage 11 timer 32 minutter 0 sekunder