Et sæt indskudsborde af eg (3)
Et sæt indskudsborde af egetræ, bordplader ilagt blå fliser. H. 44-49 cm., B. 40-55,5 cm., D. 40 cm.
Fremstår med almindelige brugsspor; ridser og mærker. (3)
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 19:35
1 dag 11 timer 16 minutter 5 sekunder