Ditte & Adrian Heath. Par lænestole med tilhørende skamler. (2+2)
Ditte & Adrian Heath. Par lænestole med stel af ask, betrukket med brunt knapsyet læder og justerbar sædehældning. Tilhørende skamler. Stol: H: 101 cm., B. 75 cm. Skammel: H. 40 cm., 60 x 46 cm. Fremstillet hos Cado, med mærkat herfra. Fremstår med almindelige brugsspor, slitage på læder, manglende knapper på skamler, en manglende knap på en stol som medfølger løst. (2+2)
Auktionen afsluttes: 02. nov. 2024 19:25
1 dag 13 timer 0 minutter 4 sekunder