Dansk møbeldesign. Væghængt reolsystem af eg, 1960-70'erne (12)
Væghængt reolsystem af eg, bestående af; 1 x modul, H. 26, B. 75, D. 24 cm. 1 x modul, H. 39, B. 75, D. 30 cm. 3 x hylder á, L. 75, D. 24 cm. 2 x hylder á, L. 75, D. 20 cm. 1 x hylde, L. 75, D. 30 cm. 4 x vanger, L. 96-196 cm. Dansk møbeldesign, 1960-70'erne. Hyldeholdere, medfølger. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 4 dage 19 timer 55 minutter 45 sekunder